Zdrowie i Ty

Słów kilka o kursach językowych Warszawa (Wola,Centrum,Tarchomin) -czyli jak zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy

Szkoła Językowa Warszawa Enjoy oferuje gamę usług dla dzieci, młodzieży,dorosłych.

Jak wiadomo studia są bardzo istotne dla naszej zawodowej przyszłości, nie tylko ze względów czysto teoretycznych, ale przede wszystkim praktycznych. Studia przygotowują młodego człowieka do przyszłej pracy zawodowej pod kątem wiedzy teoretycznej, ale jest to wielce istotna rzecz do podjęcia praktyki. Na studiach uczymy się wszystkiego, co powinniśmy wiedzieć nim zaczniemy pracować w danym zawodzie.

Dzisiaj nie wystarczy już tylko mieć ukończoną szkołę średnią, teraz studia do podstawa. To jednak nie wystarczy, by być atrakcyjnym na rynku pracy. Istotny jest fakt znajomości języków obcych i to najlepiej dwóch.

Nawet na studiach młodzi ludzie uczą się angielski Warszawa na lektoratach, gdyż bez tej znajomości jesteśmy na dużo niższej pozycji w rankingu pracowników. Szkoły języków obcych Warszawa oferują takie kursy językowe Warszawa, które będą pasowały do każdego, jego zajęć, wolnego czasu, sposobu uczenia się.

Angielski Warszawa to wielce pożądana umiejętność, gdyż bez tego języka obecnie trudno cokolwiek większego osiągnąć. Spójrzmy chociaż na fakt, iż dobra, dochodowa praca w dużych korporacjach wymaga od nas znajomości choćby angielskiego, gdyż najczęściej firmy takie mają kapitał zagraniczny. Dlatego warto uczyć się języków obcych, czy to na studiach, czy dodatkowo w szkoły językowe Warszawa.

Angielski dla dzieci – Warszawa Wola, Centrum,Tarchomin

W ramach programu nauczania języka angielskiego Warszawa “Kursy dla dzieci” Enjoy przygotował specjalną ofertę dla najmłodszych słuchaczy – uczniów szkół podstawowych. Oferta obejmuje 30 spotkań w semestrze – dwa spotkania tygodniowo po jednej godzinie lekcyjnej każde.

Kursy dla dzieci Warszawa – od strony metodyki nauczania – różnią się zasadniczo od kursów dla dorosłych. Dziecko, szczególnie to najmłodsze (6 – 9 lat), wymaga stosowania innych metod nauczania, innej organizacji pracy na lekcji, a niejednokrotnie podania innego materiału językowego.

Stosowane metody (głównie metoda komunikacyjna i metoda dramy) mają pobudzać wyobraźnię dziecka i sprawić, że lekcje stają się żywe i atrakcyjne. Ich zasadniczym celem jest rozwinięcie umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania w języku angielskim.

W nauce najmłodszych dzieci ważną rolę odgrywają gry i zabawy językowe, konkursy, a także rym i rytm; dzieci uczą się piosenek, wierszyków i tekstów rytmizowanych. Postępy w nauce są regularnie sprawdzane – w przypadku starszych dzieci poprzez testy kontrolne i egzamin pod koniec każdego semestru.

Enjoy stara się utrzymać stały kontakt z rodzicami i opiekunami dziecka informując ich na bieżąco o pracy i postępach młodych uczniów. Rodzicom lub opiekunom najmłodszych dzieci dostarczany jest semestralny raport o postępach dziecka, a wyniki i zachowanie dzieci starszych opisywane jest w raportach o wynikach testów.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *