Zdrowie

Eleganza do utraty wagi – negatywne komentarze, opinie, ceny, Oficjalna strona

Z różnych produktów odchudzających, które chcą schudnąć często nie zwracają się do trenera fitness lub bieżni, ale na ich domowym komputerze i Internecie. Jest to niefortunne, aby przyznać, że te dwa są wyraźnie nadużywa nasze zaufanie i starają się zarobić. I nie ważne jak błahe mogą być opowiedzieć obietnic reklamowych bez dodatkowego tłuszczu standardową procedurą.

Eleganza jest sprzedawany w postaci rozpuszczalnego proszku. Według producentów, po pierwszym spożyciu

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

tłuszcz zacznie się palić i rekolekcje. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego wysiłku – diety i ćwiczeń dla słabych. Eleganza obiecuje każdemu smukłe ciało jak model, a wszystko co

musisz zrobić,

to pić regularnie.

Co to jest Eleganza zrobiona?

Główne elementy, na których proponuje się umieścić swoje nadzieje na idealne ciało: jagody goji, gardenia i kaktusów. Od 2 popularne składniki zostały już uznane na naszej stronie, to na pewno powiedzieć, że nie mają one efekt spalania tłuszczu (co potwierdzają nie tylko opinie, ale również o komentarze naszych gości).

Goji mogą być użyteczne jako dowolny jagód w pewnym stopniu, ale nie jest bardzo mały, w postaci rozpuszczalnego napoju oryginalnego „narzędzia”. A jakie to ma znaczenie, jeśli nie pozbyć się dodatkowych kilogramów jagody goji w jakikolwiek sposób?

A kaktus kaktus … Jedyny napój godny szacunku jest, oczywiście, tequila. Nie ma dowodów naukowych na to, że kaktus pomoże schudnąć.

Jednak zgłoszone 3 składniki nie są, które można znaleźć w napoju czekoladowym z nadwagą. Dla większej jasności, kompozycja może być porównana z inną piękną zestawieniu producentów:

Nie znaczy, że napój jest pełne chemii – nie, kompozycja jest normalne, ale bez smaku, słodzik i regulator kwasowości nie robić. Jednym z elementów, jednak zasługuje być rozpatrywane oddzielnie, bardziej ściśle.

Czym jest levarnitine

L-karnityna jest odpowiedzialna za procesy przemiany materii, a dokładniej, transportuje kwasy tłuszczowe. Od pewnego czasu jego efekty były utożsamiane z wpływami anabolicznych, a niektórzy sportowcy zapłacił należną uwagę na to w swojej diecie. Jednak badania naukowe nie potwierdziły korzystne właściwości karnityny w żywieniu sportowców. Od levarnitine nie jest niezbędna substancja, zalecana dzienna dawka nie jest również ustalone.

Ale inni eksperci twierdzą, że karnityna jest przydatna w leczeniu

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

niepłodności męskiej i przyczynia się do zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej i zwiększenia masy mięśniowej. Tak więc, w jednym z eksperymentów, grupa osób starszych trwało 2 g L-karnityny dziennie przez 6 miesięcy. Po 6 miesiącach nastąpiła

poprawa aktywności umysłowej i fizycznej: przeciętnie, badani stracili 1,8 kg tłuszczu i zwiększenie masy mięśniowej o 3,8 kg.

Podsumowując, naukowcy nie przyszedł do jednomyślnego wniosku o dobroczynnych właściwościach levarnitine. Jednak większość specjalistów i niektóre badania dają powody, by sądzić, że jest to substancja, która przyczynia się przydatna do prawidłowego metabolizmu. Ale karnityna ma bardzo zdalnego relacji do utraty wagi: 1,8 kg w ciągu pół roku to 300 g tłuszczu miesięcznie. To ledwie osiągnięciem, które można nazwać sukcesem utrata masy ciała.

saszetka zawiera 5 g proszku.

Do 100 gramów pieniędzy jest 2,5 g L-karnityny. W związku z tym, jedna część Eleganza zawiera 0,125 g tej substancji. Picia 2 koktajle dziennie korpus otrzymują 10 razy mniej karnitynę od ludzi z powyższego eksperymentu. Logika matematyczna sugeruje, że miesiąc zużycia Eleganza będzie pozbyć się aż o 30 gramów tłuszczu! Wynik genialny.

Trochę o otyłości.

Znając ogólne informacje na temat otyłości i jak z nim walczyć, można odróżnić prawdę od wprost reklama leży w kilka sekund.

Przyczyny otyłości mogą być bardzo różne: styl życia, dziedziczność, wiek, płeć, odżywianie, stres, itd. Należy zwrócić uwagę na zdjęciu powyżej, który przedstawia kompozycję. Z lewej strony, w podtytule „body model, czytaj: nie ma potrzeby zmiany stylu życia, nie ma potrzeby aktywności fizycznej, nie ma potrzeby monitorowania odżywiania To populizm czystej wody, co jest wyraźnym sygnałem – jesteśmy okłamywani! . w przypadku poważnych zmian, konieczne jest, aby zidentyfikować i wyeliminować przyczynę (a często więcej

niż jeden). – niewłaściwa dieta, niezdrowy tryb życia, brak aktywności fizycznej, lub coś innego

Chociaż karnityna, omówione wcześniej, poprawia przemianę materii,

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

należy wziąć pod uwagę, że pomiędzy spalaniem tłuszczu i węglowodanów, nasze ciało będzie dawać pierwszeństwo węglowodanów, zużywa glikogenu. Dlatego nie zaleca się jeść pokarmy bogate w węglowodany przed treningiem. I Eleganza składa się w 90% z węglowodanów, co pozbawi próby karnityny (która jest już nieistotne), aby rozpocząć spalanie ciało tłuszczu.

W rezultacie Eleganza

Eleganza napój nie pomoże Ci schudnąć. Cieszę się, że nie zaszkodzi: można znaleźć L-karnityny w swoim składzie, co jest dość przydatne substancja. Ale to jest zbyt małe, aby uzyskać żadnych pozytywnych rezultatów. Dlatego ci, którzy naprawdę szukają sposobów, aby schudnąć, to lepiej, aby nie tracić czasu na tej bezużytecznej koktajl.

You may also like...